Masáže jsou k dispozici denně od 9:00 do 21:00
Objednat si je můžete na recepci hotelu

Klasická masáž přispívá k uvolnění svalů, šlach a kloubů celého těla. Stlačování akupresůrních bodů na energetických trasách po celém těle a následné protažení s prvky jógy přináší celkovou relaxaci těla i mysli.

60 min 1090 CZK / 90 min 1390 CZK

Aromaterapie a revitalizační masáž pomocí aroma olejů z výtažků levandule, růžového dřeva, eukalyptu a máty. Masáž je spojená s akupresurou a reflexiologii, dále je doplněna inhalací vonných olejů z esencí červeného pomeranče, santálového dřeva a jasmínu uvolňovaných pomocí aroma lamp.

60 min 1390 CZK / 90 min 1690 CZK

Švédská svalová masáž je založena na klasické masážní technice. Slouží k regeneraci a osvěžení svalstva, zlepšení tělního metabolismu a napomája lepšímu krevnímu oběhu. Jedná se o typ sportovní masáže specificky určené ke zrychlěnému odstranění únavy.

60 min 1090 CZK / 90 min 1390 CZK

Masáž obličeje je vyhledávanou terapií pro své blahodárné účinky na regeneraci pleti, relaxaci obličeje a celkové uvolnění. Uvolňuje z podkoží a z oblasti ztuhlých svalů odpadní látky a toxiny, které se podílejí na tvorbě vrásek a stárnutí. Thajská masáž dolních končetin pomocí akupresurních tlaků se zaměřením na oblast chodidel. Reflexologie spojená s masáží od prstů nohou pomocí 100% esenciálních olejů. Masáž je ideální pro odstranění těžkosti a únavy nohou

60 min 1090 CZK

Důkladná masáž zad je kombinací masážních technik zaměřených na odstraňování jednorázových i chronických bolestí zad. Thajská masáž zad odbourává s použitím uvolňujícíh mastí z mentolu a kafru blokace a tenze v celé oblasti zad, šíje a ramen

60 min 1090 CZK

Hedvábná prenetální uvolňující masáž zad a šíje určená těhotným ženám. Jedná se o prastarou terapii používanou na královském dvoře. Masáž je vhodná pro pomoc při odstaňování bolesti páteře, šíje a hlavy na straně jedné a zvýšení pružnosti pokožky na straně druhé.

60 min 1090 CZK

K této starodávné čínské terapii se používa 53 hladkých lávových kamenů, které se nahřejí ve vodní lázni a po té se přikládají teplé na tělo. Současně probíhá masáž jednotlivých částí těla horkým olejem a dvěma největšímy kameny. Pro muže se používa olej s esencí jasmínu, santalového dřeva a limety. Pro ženy pak olej z výtažků marocké růže a růžového dřeva.

75 min 1590 CZK

Starobylá thajská bylinná aroma masáž, ve které jsou používány plátěná váčky naplňené směsí bylin a trav s aroma látkami podle tradičních receptur. V parní lázni nahřáté váčky jsou přikládány na místa, kde se soustředí napětí a bolest. Následuje uvolňující masáž pomocí aromatických olejů. Výsledkem je celkové uvolňění těla a pocit pozitivního nabití mysli.

60 min 1390 CZK / 90 min 1690 CZK

BOOK NOW

Reserve Massage