Amarilis je rodinný 4* hotel. Nachází se v úplném centru Prahy jen několik kroků od Václavského náměstí, Staroměstského náměstí nebo hlavního vlakového nádraží. Nabízíme ubytování v 67 stylových pokojích kategorie De Luxe, Superior a Apartmá. V našem hotelu můžete využít další služby. Například: privátní romantické wellness centrum, zdravou domácí kuchyni restaurace Amaryla nebo kongresové prostory ke krátkodobému pronájmu. V okolí hotelu jsou pěšky dostupné nejvýznamnější památky České republiky, tradiční české restaurace, obchody s módou, bary, hudební kluby a jiné formy zábavního turismu. Budovu navrhl významný architekt Ludvík Kysela ve funkcionalistickém stylu v roce 1929.

ADRESA

Štěpánská 18 - Praha

TELEFON

+420 222 748 111

EMAIL

sales@jerome.cz

POKOJOVÁ SLUŽBA

Svačina nebo hlavní chod?
Vyberte si z jídelního lístku restaurace Amaryla a my vám
to přineseme za poplatek 100 CZK až na pokoj.
Objednávejte na lince 850.
PO-SO: 8:00-15:00 (dále pak na vyžádání)
NE: 8:00-10:00

DALŠÍ SLUŽBY

WiFi / 24 hodinová recepce / úschovna zavazadel
PC v lobby / služby concierge / rezervace vstupenek /
dětský koutek / praní a žehlení / wellness / konferenční prostory
výběr kulturních a zábavních událostí v okolí

HOTELOVÉ TAXI

Dopravíme vás po celé Praze a okolí.
Nejčastější transfery:

Letiště – Hotel Amarilis – 650 CZK
Hotel – Hlavní nádraží – 190 CZK

Prohlídka města – 1 hodina – 690 CZK

PRIVÁTNÍ LIMUZÍNA

Zažijte neopakovatelnou prohlídku Prahy.
K dispozici je několik druhů limuzín. Cestujte i do jiných měst České republiky. Rádi vám zprostředkujeme zapůjčení automobilu. Ceny závisí na typu auta a délce pronájmu.

PARKOVÁNÍ

V hotelové garáži.
Poplatek je 650 CZK / 25 EUR / noc. Rezervace je nutná. V případě plné obsazenosti je možné využít jiná zařízení v pěší vzdálenosti od hotelu. Kontaktujte naši recepci a do poznámky rezervace uveďte prosím parking.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Příjezd a odjezd

Ubytovat se můžete od 14:00. Odjezd je v 11:00. Své zavazadlo také můžete nechat v naší úschovně zavazadel zdarma.

Brzký příjezd

Brzký příjezd závisí na dostupnosti hotelu, proto jej nemůžeme zaručit. Své zavazadlo můžete nechat v naší úschovně zavazadel zdarma. Doporučení: Pokud potřebujete pokoj k dispozici bezpodmínečně před pravidelným časem příjezdu, zarezervujte si navíc noc před příjezdem.

Doprava z letiště - hotelové taxi

Rádi bychom vám nabídli službu hotelového taxi servisu za fixní cenu 27 € (650Kč) za auto pro max. 4 osoby, nebo mikrobus za cenu 45 € (1050 Kč) za auto pro max. 8 osob. Řidič na vás bude čekat v příletové hale a bude držet kartu s vaším jménem. Sdělte nám prosím podrobnosti o svém letu (číslo letu, místo odletu a čas příjletu).

Z letiště městkou hromadnou dopravou

Nejlepší způsob, jak se dostat z letiště Václava Havla veřejnou dopravou je prostřednictvím autobusu a Metra. Jeďte autobusem číslo 119 a přestupte ve stanici Metra Nádraží Veleslavín. Pokračujte do stanice Muzeum a zde vystupte. Hotel se nachází v pěší dostupnosti, cca 5 minut chůze od stanice Metra.

Pokoj s balkonem

Upgrade na pokoj s balkonem závisí na obsazenosti hotelu. Upgrade ze standardního pokoje na pokoj s balkonem stojí 20 EUR za noc.

Parkování

Parkování je možné v hotelové garáži za poplatek. Rezervace je nutná. Pokud je vaše auto větší než 1,8 m výšky nebo šířky, rezervujte si parkování v garáži Radisson na e-mailu: garáž.prague@radissonblu.com. Parkování stojí 35 € / auto. Garáž se nachází ve stejné ulici jako hotel Amarilis.

Snídaně

Snídaně se podává v restauraci Amaryla denně od 8:00 do 10:00.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci jsou vítáni. Za tuto službu účtujeme poplatek 15 EUR za noc.

WiFi

Ve všech prostorách včetně pokojů je zdarma dostupné Wi-Fi.

Klimatizace

Hotelové pokoje jsou vybaveny klimatizací s regulátorem teploty. (Vzhledem k omezením COVID 19 není dočasně možné klimatizaci používat.)

HOTELOVÉ SLUŽBY

Galerie

KONTAKTUJTE NÁS

Zašlete nám zprávu